ورزشی

مشخص شدن گزینه های نیمکت استقلال

گزینه‌های نهایی نیمکت استقلال برای فصل آینده مشخص شدند.

هیئت مدیره باشگاه استقلال در تلاش است تا امروز (شنبه) از بین ۴ گزینه نهایی خود یک نفر را به عنوان سر مربی فصل آینده استقلال معرفی کند.
الکساندر نوری مربی ایرانی آلمانی جدی‌ترین ترین گزینه استقلال است که اگر باشگاه استقلال بتواند یک میلیون دلار برای این مربی جور کند و اگر این مربی سابق تیم‌های هرتابرلین و وردربرمن آلمان پیشنهاد مدیران استقلال را قبول کند که دستمزدش را به صورت ریال دریافت کند شاید شاهد آن باشیم تا او سر مربی استقلال شود.
گزینه دومی که استقلالی‌ها بعد از الکساندر نوری مد نظر دارند جواد نکونام سر مربی فعلی فولاد خوزستان است که ظاهراً در قرارداد نکونام بندی وجود دارد که می‌تواند به صورت یک طرفه قراردادش را فسق کند البته مدیران مجتمع فولاد مبارکه دیشب اعلام کردند اجازه جدایی به نکونام را نمی‌دهند.
گزینه سوم استقلالی‌ها راضی کردن فرهاد مجیدی برای بازگشت به نیمکت استقلال است.
شنیده شده مجیدی از مدیران استقلال ضمانت اجرایی خواسته است تا کار‌ها و برنامه هایش ریز به ریز انجام شود و مشکلی در طول فصل برای او و تیم ایجاد نشود و در نهایت گزینه پایانی مدیران استقلال محمود فکری سر مربی فعلی نساجی مازندران است که در ماه گذشته حتی مدیران باشگاه نساجی اعلام کردند که اگر فکری بخواهد از جمع نساجی‌ها جدا شده و به استقلال برود مشکلی با این موضوع ندارند و همه گونه همکاری را با وی انجام می‌دهند.
در حالی که حدود سه هفته دیگر تا آغاز لیگ برتر فوتبال در فصل بیستم باقی مانده است مدیران استقلال باید امشب تکلیف سر مربی فصل آینده خود را مشخص کنند.

خبرنگار اخبار ورزشی خبرگزاری صدا و سیما

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا