اجتماعیانقلاب اسلامی/دفاع مقدس/جبهه مقاومت

مرمت منازل خانواده های شهدا و ایثارگران مناطق تهران توسط گروه های جهادی شهرداری تهران

فرمانده بسیج حوزه شهرسازی و فنی و عمرانی شهرداری تهران از مرمت منازل خانواده‌های شهدا، ایثارگران و محرومان تا پایان سال جاری خبر داد.

نیما نیازمند در تشریح اقدامات قرارگاه جهادی حوزه شهرسازی و فنی و عمرانی شهرداری تهران طی سال‌جاری اظهارداشت: از ابتدای سال جاری ۲۸ باب از منازل مسکونی خانواده.های شهدا، ایثارگران و محرومان در مناطق مختلف شهر تهران مورد اجرای فعالیت.هایی از قبیل تعمیر سرویس بهداشتی و حمام، رنگ آمیزی و نقاشی، لوله کشی، برق کشی و عایق کاری سقف قرار گرفته و به این ترتیب مشکلات این واحدهای مسکونی با اجرای اقدامات ترمیمی ضروری و با همکاری گروه‌های جهادی سازمان بسیج شهرداری تهران برطرف شده است.

وی با بیان آنکه هم اکنون مرمت ۲۲ واحد مسکونی دیگر زیرنظر جهادگران حوزه شهرسازی و فنی و عمرانی شهرداری تهران ادامه دارد، ابراز امیدواری کرد کار مرمت این واحدها تا پایان سال جاری به اتمام برسد.

به گفته فرمانده بسیج حوزه شهرسازی و فنی و عمرانی، شناسایی منازل مذکور از طریق فراخوان به مناطق ۲۲گانه شهرداری تهران صورت پذیرفته و معرفی واحدهای نیازمند اقدامات مرمتی که مورد سکونت خانواده‌های شهدا، ایثارگران و محرومان قرار گرفته است، همچنان ادامه دارد.

انتهای پیام/فارس

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا